Title: Category Teaser
Author: cpjolicoeur
Published: <strong>29. 7. 2009</strong>
Last modified: 29. 7. 2009

---

Prohledat pluginy

Plugin **nebyl testován na 3 nejnovějších verzích WordPressu.** Nemusí už být tedy
podporován a u novějších verzí WordPressu může mít problémy s kompatibilitou a může
být nestabilní.

![](https://s.w.org/plugins/geopattern-icon/category-teaser-widget.svg)

# Category Teaser

 Autor: [cpjolicoeur](https://profiles.wordpress.org/cpjolicoeur/)

[Stáhnout](https://downloads.wordpress.org/plugin/category-teaser-widget.1.1.zip)

 * [Podrobnosti](https://cs.wordpress.org/plugins/category-teaser-widget/#description)
 * [Hodnocení](https://cs.wordpress.org/plugins/category-teaser-widget/#reviews)
 *  [Instalace](https://cs.wordpress.org/plugins/category-teaser-widget/#installation)
 * [Vývojáři](https://cs.wordpress.org/plugins/category-teaser-widget/#developers)

 [Podpora](https://wordpress.org/support/plugin/category-teaser-widget/)

## Popis

Category Teaser uses a WordPress widget to display the latest post excerpt from 
a category you choose. The output can be styled using CSS.

## Snímky obrazovky

[⌊Category Teaser Widget settings panel⌉⌊Category Teaser Widget settings panel⌉[

Category Teaser Widget settings panel

## Instalace

 * Upload the ‚category-teaser-widget‘ plugin folder to your WordPress plugins directory.
 * Activate the plugin via the WordPress plugins menu.
 * Add the widget to your theme using the Widgets page and customize the options.

## Nejčastější dotazy

  Aren’t there already other plugins that do this?

Probably, but I couldn’t find any quickly and decided to write the plugin myself
using the new WordPress 2.8 Widgets API. It only took me about 30 minutes to write
so it was easier for me to just do it myself then search around for the same plugin
features.

## Recenze

Pro tento plugin nejsou žádné recenze.

## Autoři

Category Teaser je otevřený software. Následující lidé přispěli k vývoji tohoto 
pluginu.

Spolupracovníci

 *   [ cpjolicoeur ](https://profiles.wordpress.org/cpjolicoeur/)

[Přeložte “Category Teaser” do svého jazyka.](https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/category-teaser-widget)

### Zajímá vás vývoj?

[Prohledejte kód](https://plugins.trac.wordpress.org/browser/category-teaser-widget/),
podívejte se do [SVN repozitáře](https://plugins.svn.wordpress.org/category-teaser-widget/),
nebo se přihlaste k[ odběru protokolu vývoje](https://plugins.trac.wordpress.org/log/category-teaser-widget/)
pomocí [RSS](https://plugins.trac.wordpress.org/log/category-teaser-widget/?limit=100&mode=stop_on_copy&format=rss).

## Přehled změn

#### 1.1

 * added il8n support
 * renamed main plugin file due to typo

#### 1.0

 * initial release

## Meta

 *  Verze **1.1**
 *  Poslední aktualizace **před 17 roky**
 *  Aktivních instalací **10+**
 *  Verze WordPressu ** 2.8 nebo novější **
 *  Testováno až do WordPressu **2.8.2**
 *  Jazyk
 * [English (US)](https://wordpress.org/plugins/category-teaser-widget/)
 * Štítky
 * [category](https://cs.wordpress.org/plugins/tags/category/)[sidebar](https://cs.wordpress.org/plugins/tags/sidebar/)
   [widget](https://cs.wordpress.org/plugins/tags/widget/)
 *  [Podrobnosti](https://cs.wordpress.org/plugins/category-teaser-widget/advanced/)

## Hodnocení

Zatím nebyly zadány žádné recenze.

[Vaše hodnocení](https://wordpress.org/support/plugin/category-teaser-widget/reviews/#new-post)

[Zobrazit všechny recenze](https://wordpress.org/support/plugin/category-teaser-widget/reviews/)

## Spolupracovníci

 *   [ cpjolicoeur ](https://profiles.wordpress.org/cpjolicoeur/)

## Podpora

Potřebujete pomoc?

 [Fórum podpory](https://wordpress.org/support/plugin/category-teaser-widget/)

## Dary

Chtěli byste podpořit vývoj tohoto pluginu?

 [ Přispět na tento plugin ](http://www.craigjolicoeur.com/blog/category-teaser)